VÁNOČNÍ BESÍDKA 2019

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Poslední školní den kalendářního roku 2019 patřil již tradičně vánoční besídce, kterou společně pořádají všechny třídy naší školy. Průvodcem letošní školní besídkou se staly žákyně 5. třídy. Po zahájení, o které se postaral pan ředitel, už si vzaly slovo a vtipně komentovaly a uváděly jednotlivá vystoupení. Předvedly se postupně děti ze všech tříd. 1. A všechny potěšila svými čertovskými básničkami a písničkami, 1. B tančila, druháčci zpívali společně písně s hudebním doprovodem na klávesy, třetí třída si připravila pásmo zimních a vánočních básniček a písniček, třída čtvrtá předvedlo krásný "Živý Betlém" téměř jako divadelní hru prokládanou zpěvem koled a nejstarší páťaci zpívali mimo jiné písně s vlastním textem. Nechybělo ani ocenění žáků, kteří se zúčastnili sběru starého papíru a kaštanů. Po předání věcných darů už nezbývalo nic jiného, než se rozloučit a popřát všem klidné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. Fotky z besídky najdete ve fotoalbu.