MAŠKARNÍ KARNEVAL 2020

MAŠKARNÍ KARNEVAL

Ve čtvrtek 13. 2. 2020 se na naší škole konal KARNEVAL s podtitulem "Se zvířátky do pohádky". Kostýmy měly děti opravdu moc krásné a originální. Mezi nejlepší patřil například jednorožec, kovboj nebo rytíř. Na parketu se to však hemžilo spoustou povedených masek, takže bylo jako každoročně velmi obtížné vybrat ty nejhezčí. Po vyhodnocení nejlepších masek z každé třídy si děti mohly zasoutěžit. Mezi disciplínami nechybělo například kočičí prolézání, skoky po leknínech nebo sbírání jablíček u Sněhurky. Za splnění soutěžních úkolů čekala na děti sladká odměna. Po soutěžích si děti ještě zatancovaly Just dance. Na závěr karnevalu byla připravená bohatá tombola o nejrůznější ceny - hračky, knížky, školní pomůcky, sladkosti a spoustu dalších cen. Všichni si karneval hezky užili. Fotografie z akce najdete ve fotoalbu.