E.ON City Cup

V pátek 23. května se na Masarykově náměstí ve Vyškově odehrálo sportovní klání základních škol v netradiční kopané. Turnaje E.ON City Cup se zúčastnilo 8 škol z okresu Vyškov. Soutěžili žáci prvního stupně (tedy od 1. do 5. třídy), vždy 6 z každého ročníku. Jednotlivé zápasy se odehrávaly v netradičních kruhových arénách s malými brankami, kde se hrálo 2 na 2 - vždy 2 hráči stejných ročníků z různých škol. Hrálo se na dva vítězné góly. Byť bylo úmorné horko a hrálo se od 14:00 až do večerních hodin, týmy z naší základní školy bojovaly doslova jako lvi. A vyplatilo se! Žáci podali vynikající výkon a umístili se na úžasné stříbrné příčce. Byli oceněni stříbrným pohárem a diplomem, které jsou vystaveny v budově naší školy. Navíc jim jako vzpomínka na toto krásné umístění zůstaly krásné červené dresy, ve kterých zapózovali pro naše stránky.

Gratulujeme ke stříbru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dscn5085.jpg